Tradycja i nowoczesność

Menu restauracji

Restauracja w sercu Małopolski

Przyjdź do miejsca położonego w malowniczym otoczeniu stawów rybnych w Balicach, gdzie dawniej mieścił się młyn Radziwiłłów. Stworzyliśmy tu przestrzeń, w której tradycja łączy się z nowoczesnością a dobry smak z wyjątkową atmosferą. Znajdziesz tu urokliwą restaurację, w której w każdy weekend oferujemy Ci wyjątkowe dania. Możesz również skorzystać z miejsca do organizacji większych wydarzeń dzięki dwóm salom mogącym pomieścić od 70 do 400 osób. Oba wnętrza oferują jasne przestrzenie z wyjątkowym widokiem na zieleń i wodę otaczającą nasz obiekt.
Zasmakuj w potrawach typowych dla kuchni polskiej w oryginalnej odsłonie. Skosztuj chleba, który przygotowujemy z szacunkiem do tego produktu jak i do miejsca w którym się rodzi. Spróbuj naszych deserów i aromatycznej kawy. Nasza restauracja otwarta jest dla gości od piątku do niedzieli. Oferujemy także bogaty wybór win oraz innych napoi alkoholowych i bezalkoholowych. Nasze potrawy uświetnią również większe wydarzenia, takie jak wesela, chrzciny czy konferencje. Za sukcesem naszej kuchni stoi zespół kulinarny pod przewodnictwem Kamila Urbanika, któremu powierzyliśmy przygotowanie naszego menu.
Odpocznij w otoczeniu wody i zieleni, które otulają teren restauracji. Ta okolica zaskakuje o każdej porze roku zmiennością widoku na las, dwie rzeki oraz stawy rybne. Wejdź do wnętrza naszej restauracji, gdzie surowość historii tego miejsca wyważona jest wygodą i odrobiną magii, tworząc elegancką przestrzeń dla Twojego czasu. Zadbaliśmy o detale, które wspólnie tworzą wyjątkowy charakter tego miejsca.


Dwie rzeki.


Odpocznij i rozsmakuj się.