Blog

Warsztaty – podstawowa wiedza o winie

Podstawowa wiedza o winie


panel degustacyjny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z winem. Podczas spotkania nauczysz się opisywać wino i łączyć wino z jedzeniem. Dowiesz się, jak wybrać świetną butelkę na każdą okazję. Spotkanie wprowadzi Cię w techniki serwowania wina, doboru odpowiedniego kieliszka, temperatury serwowania oraz przechowywania wina w domu. Zapoznaj się ze szczegółami najpopularniejszych odmian winorośli i regionów winiarskich degustując 7 różnych win.

Cena: 199zł/os. 

Czas trwania: 1,5 godz.

 

 

Odkryj polskie wina

panel degustacyjny dla osób, które chcą poznać lokalne wina poprzez odkrywanie historii polskiego winiarstwa, odmian winorośli i regionów winiarskich.

Zapoznaj się ze szczegółami lokalnych win, degustując 5 polskich win.

Cena: 299zł/os. 

Czas trwania: 1,5 godz.

 

The wild side: gdzie moda spotyka naturalne wino

panel degustacyjny dla osób ceniących sobie naturalne, ekologiczne produkty, na którym można poznać różnicę między winiarstwem konwencjonalnym, ekologicznym i naturalnym.

Wejdź w najdrobniejsze szczegóły przy okazji degustacji degustacji 5 takich win.

Cena: 249zł/os. 

Czas trwania: 1,5 godz.

 

Liczba uczestników: 10-30 osób

 

Prowadzący:

Krzysztof Jania – doświadczony sommelier, który nie tylko przekazuje wiedzę teoretyczną, ale również rozwija zdolności uczestników w praktycznej degustacji. Pasję do wina i podróży łączy w życiu prywatnym zwiedzając zakątki świata w poszukiwaniu ciekawych smaków.
Autor vloga “Wine talk show” na kanale Purple TV na YouTube.